O nas

Prochalscy.pl

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem na rynek mieszkań z rynku pierwotnego wykończonych pod klucz. Współpracujemy z wiodącymi polskimi deweloperami. Na bieżąco analizujemy ofertę wszystkich deweloperów, ale do współpracy zapraszamy tych najbardziej solidnych, o ugruntowanej pozycji na rynku. Selekcjonujemy mieszkania według naszego klucza opracowanego na podstawie długoletniego kontaktu z klientami, bazując na dogłębnej znajomości ich potrzeb. Analizujemy całe osiedla, ich infrastrukturę, lokalizację, potencjał rozwoju oraz spójność całościowej koncepcji projektu. Wyłuskujemy najlepsze projekty z rynku, a z każdego projektu najciekawsze mieszkania.

Kiedy zapada decyzja o wprowadzeniu mieszkania do naszej oferty, przekazujemy je architektowi wnętrz, który ma za zadanie wykonanie niepowtarzalnego projektu według opracowanych przez nas wskazówek. Zaakceptowany projekt trafia do wykończenia, a my czuwamy nad jakością poszczególnych procesów. Wspierają nas sprawdzone ekipy remontowe.

Oferujemy również mieszkania w stanie deweloperskim, prezentując pełną ofertę deweloperów działających na rynku śląskim. Takim klientom oferujemy również usługę wykończenia mieszkania pod klucz według naszych standardów.

Co nas wyróżnia ?

Odpowiedzialność rzetelność

Dlatego nasze projekty firmujemy naszym nazwiskiem.

Wyczucie piękna

Każde mieszkanie wykańczamy jak swoje własne, dbając o najmniejsze szczegóły.

Relacje

Dbamy o dobre relacje z klientami, dostawcami, wykonawcami.

Znajomość problematyki

Stale monitorujemy rynek nieruchomości.

Jakość materiałów i wykończenia

Stosujemy materiały wysokiej jakości, unikamy tanich zamienników.

Doświadczenie

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w aranżacji i wykończeniu mieszkań.

Podpisanie umowy

Chętnie współpracujemy z klientami kredytowymi. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług pośrednictwa kredytowego przeprowadziliśmy badanie rynku w poszukiwaniu najbardziej skutecznego pośrednika kredytowego. I tak od 2018 roku ku wielkiemu zadowoleniu naszych klientów współpracujemy z panią Sylwią Nowak-Gołdą.

Dla osób, które chcą się zorientować w ofercie deweloperów i poznać ocenę poszczególnych inwestycji proponujemy konsultacje eksperckie. W ramach konsultacji doradzamy też, jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera.

Konsultacje

Compare listings

Porównać