Zamieszkaj przy Parku Kościuszki na katowickim Brynowie

Nowoczesne mieszkania po zielonej stronie Katowic

Inwestycja

obejmuje 119 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 25 m² do 107 m² i zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Łatwo wybrać zarówno funkcjonalne mieszkanie dla singla, wygodną przestrzeń dla młodej pary lub seniorów, jak i przestronny apartament dla rodziny z dziećmi. Każde z mieszkań ma balkon, ogródek bądź duży taras, dzięki czemu można zawsze komfortowo odpoczywać na świeżym powietrzu.

Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zlokalizowane są w podziemnej części budynku – dwupoziomowej hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców jest również kilka miejsc postojowych naziemnych. Na parterze od strony ulicy znajdują się lokale usługowe.

Rozwiązania, które gwarantują wygodę

Estetyczna bryła budynku w ponadczasowej stylistyce powstała przy użyciu najwyższej klasy materiałów budowlanych oraz sprawdzonych technologii. Zadbano o maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni, a także doskonałe doświetlenie wnętrz – dzięki przeszklonym balkonom i dużym oknom do mieszkań wpada mnóstwo naturalnego światła o każdej porze dnia.

Na parterze w każdej klatce do dyspozycji mieszkańców dostępne są pomieszczenia na wózki lub rowery. Jako opcję dodatkową można wybrać dedykowane ładowarki elektryczne w garażu podziemnym.

14 Nieruchomości
Sortowanie:

Compare listings

Porównać