Wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkań pod klucz

Co nas wyróżnia? Estetyka i jakość wykończenia.

Nasze projekty są rozpoznawalne na rynku ze względu na ich duże walory estetyczne połączone z dbałością o szczegóły. Każdy etap prac objęty jest procedurami kontroli jakości. Nasze ekipy regularnie biorą udział w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Naszą misją jest całkowite odciążenie klienta

w procesie wykończenia mieszkania. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji, począwszy od projektu aranżacji, zakupu materiałów oraz logistykę poprzez nadzór inwestorski, na wysprzątaniu gotowego mieszkania skończywszy.

Jak wykańczamy?

G_20220706_0009

Proponujemy wykończenie w dwóch pakietach EKO i OPTIMUM, w ramach których dostępny jest szeroki wachlarz materiałów.

Pakiet EKO przeznaczony jest dla klientów decydujących się na szybkie wykończenie wnętrza w przystępnej cenie przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości materiałów. Inwestycja przebiega według aranżacji zaproponowanej przez dewelopera, dzięki czemu unikamy przeróbek, co znacznie usprawnia proces wykończenia.

Pakiet OPTIMUM to propozycja dla klientów, którzy chcą zaaranżować mieszkanie według indywidualnego projektu. Bardzo dobra jakość materiałów zastosowanych we wnętrzu dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta idzie w parze z precyzyjnym wykończeniem.

OPTIMUM

Do pobrania

Full size-013

Zaprezentowane katalogi produktów możecie Państwo uzupełnić o dowolne dodatkowe elementy, takie jak meble, dekoracje, rolety, żaluzje, klimatyzację i inne. Państwa sugestie będą skoordynowane przez projektanta i wycenione przez koordynatora projektu.

Istotne jest dla nas pełne zadowolenie naszych Klientów i sprostanie bardzo indywidualnym wymaganiom. Dlatego nasz koordynator przygotuje dla Państwa pakiet indywidualny w przypadku, gdy żaden z naszych pakietów nie do końca spełnia Państwa oczekiwania.

    Zgłoszenie
    1. EKOOPTIMUMIndywidualny pakiet

    * Wymagane

    Compare listings

    Porównać